Proj&Spaw

ECO INSTAL Nowoczesne Instalację

Fotowoltaika / Inteligentne domy / Ogrzewanie podczerwienią / Elektroinstalatorstwo / Rekuperacja

Firma Eco Instal oferuje najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, zapewniające użytkownikom wysoki komfort i bezpieczeństwo.

Posiadamy wszelkie uprawnienia do wykonywania świadczonych przez nas usług. Zapewniamy terminowe wykonanie powierzonych zadań, wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Fotowoltaika

Naturalne źródło energii jakim jest słońce można wykorzystać do otrzymania ciepła – kolektory słoneczne lub pozyskania energii elektrycznej – panele fotowoltaiczne. Istnieje wiele możliwości pozwalających na duże oszczędności w stosunku do stosowania konwencjonalnych źródeł energii.

Inteligentne domy

Smart Home, czyli inteligentny dom wyposażony jest w system połączonych w sieć urządzeń, które komunikują się między sobą i z którymi może komunikować się użytkownik.

Ogrzewanie podczerwienią

Ogrzewanie na podczerwień to odpowiednik naturalnej formy ogrzewania, czyli ciepła słonecznego. Ciepło podczerwieni emitowane jest za pomocą promieniowania pod postacią tzw. fal podczerwieni, co pozwala na równomierny rozkład temperatury w ogrzewanym pomieszczeniu.

Elektroinstalatorstwo

Firma Eco Instal specjalizuje się w wykonywaniu następujących instalacji elektrycznych: 

  • alarmy
  • monitoring
  • instalacje dla inteligentnych domów
  • wideodomofony
  • internet, tv
  • inne.

Rekuperacja

Rekuperacja jest to mechaniczna wentylacja połączona z odzyskiwaniem ciepła. Jej działanie oparte jest na ruchu powietrza wytwarzanego przez urządzenie zwane rekuperatorem.

Pompy ciepła

Pompy ciepła to urządzenia, które do ogrzania budynku wykorzystują energię zgromadzoną w gruncie, powietrzu lub wodzie. Pompy ciepła mogą stanowić podstawowe źródło ciepła, albo uzupełniać inne główne urządzenie grzewcze.